Polskie Towarzystwo Ortoptyczne im. prof K. Krzystkowej

A- A A+

 

NUMER ORTOPTYSTY

Uprzejmie informujemy, iż dnia 9.06.2018 decyzją WZC,  Polskie Towarzystwo Ortoptyczne im. Prof. K. Krzystkowej podjęło inicjatywę nadawania czynnym zawodow ortoptystom numeru ortoptysty. Więcej w zakładce aktualności / numer ortoptysty.   

 


SESJA ORTOPTYCZNA I WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW

 

Serdecznie zapraszamy na Sesję Ortoptyczną, która odbędzie się w dniu 9 czerwca 2017 (piątek) o Godzinie 15.15 w Krakowie w ramach Zjazdu okulistów Polskich w Audytorium Maximum Uniwersytety Jagielońskiego przy ul. Krupniczej 33. Sesja ortoptyczna jest bezpłatna. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. 

Po Sesji Ortoptycznej odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Polskiego Towarzystwa Ortoptycznego.

Plan obrad w załączeniu.

 

Pliki do pobrania:
Pobierz plik (Plan WZC-PTO-IPKK.pdf)Plan WZC-PTO-IPKK.pdf[ ]590 kB
Odsłony: 297

Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki oraz Polskie Stowarzyszenie Soczewek Kontaktowych - organizatorzy konferencji "Optometria 2017", która odbędzie się w dn. 5-7 maja 2017, serdecznie zapraszają członków Polskiego Towarzystwa Ortoptycznego im. prof. Krystyny Krzystkowej do udziału w wydarzeniu. Więcej informacji na stronie: http://www.optometria2017.pl/pl/.

 

Plakat

Odsłony: 362

Serdecznie zapraszamy na II spotkanie integracyjne "Sukcesy w ortoptyce", które odbędzie sie 4 lutego 2017 w Krakowie. 

Na zgłoszenia Członków czekamy do 22 stycznia 2017.

Tak jak poprzednio Uczestnicy będą się dzielić ciekawymi przypadkami ze swojej praktyki zawodowej.

W ramach spotkania planowane jest także zebranie członków PTO-IPKK i dyskusja na temat bieżących spraw w naszym zawodzie.

Zapraszamy do udziału! 

 
Odsłony: 353

Zarząd Polskiego Towarzystwa Ortoptycznego pracuje nad listą Gabinetów rekomendowanych. Jeżeli chcieliby Państwo ubiegać się o rekomendację, prosimy o wypełnienie Oświadczenia  i przesłanie skanem lub  pocztą tradycyjną na adres sekretariatu wraz z pozostałymi wymaganymi dokumentami wymienionymi w Oświadczeniu.

Odsłony: 448

24 września (sobota) w Krakowie odbędzie się  spotkanie i warsztaty pt. „Sukcesy w  ortoptyce – dobre praktyki  w diagnostyce i leczeniu”.

Spotkanie będzie bezpłatne dla członków PTO-IPKK, potrwa od godz. 10.00 do 17.00.  Planowane jest również walne zebranie członków Towarzystwa.

Miejsce spotkania to Hotel Wyspiański przy ul. Westerplatte 15.

Po warsztatach, wieczorem, planujemy wspólną kolację i dalsze rozmowy o ortoptyce przy kawie.

Odsłony: 435

16-17 kwiecień 2016 w Hotelu Campanille, ul. Św.Tomasza 34 w Krakowie odbyło się seminarium dla członków PTO-IPKK. Organizatorem spotkania było Polskie Towarzystwo Ortoptyczne im. Prof. K. Krzystkowej

Czytaj więcej...
Odsłony: 692

W dniach 5-6 marca odbył się w Krakowie kurs specjalistyczny dla ortoptystów "Dobór pomocy optycznych i nieoptycznych w ortoptyce". Atmosfera była wspaniała. Kurs pozwolił usystematyzować i uzupełnić wiedzę w zakresie doboru okularów/soczewek/pryzmatów/lup i innych pomocy. Już dziś zapraszamy na kolejne edycje tego kursu.

Odsłony: 686

Miło nam poinformować, że dnia 15.02.2016 Polskie Towarzystwo Ortoptyczne dołączyło do organizacji IPOSC - International Pediatric Ophthalmology and Strabismus Council.

Odsłony: 641

Dnia 16.01.2016 odbyło się w Warszawie spotkanie integracyjne "O ortoptyce przy kawie". Mieliśmy okazję podyskutować na różne ortoptyczne tematy, a spotkanie było bardzo konstruktywne.

Odsłony: 665